47-10050-Y
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
47-10050-Y
Descrizione:
H/S 3/64IN 50 YEL THIN
In magazzino : 12
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Inner Diameter - Recovered 0.024" (0.61mm)
Shrink Temperature 90°C
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Yellow
Recovered Wall Thickness 0.017" (0.43mm)
Material Polyolefin (PO)
Product Status Active
Series Thin Wall
Shrinkage Ratio 2 to 1
Type Tubing, Flexible
Length 50.0' (15.2m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.047" (1.19mm)