47-20748-OR
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
47-20748-OR
Descrizione:
H/S 3/8IN 48IN ORNG THIN
In magazzino : 396
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Inner Diameter - Recovered 0.185" (4.70mm)
Shrink Temperature 90°C
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Orange
Recovered Wall Thickness 0.025" (0.64mm)
Material Polyolefin (PO)
Product Status Active
Series Thin Wall
Shrinkage Ratio 2 to 1
Type Tubing, Flexible
Length 4.00' (1.22m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.375" (9.53mm)