Casa / Oscillators / 500DCAE40M0790ACF
minImg
500DCAE40M0790ACF
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
500DCAE40M0790ACF
Descrizione:
DIFFERENTIAL SILICON OSCILLATOR
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±150ppm
Current - Supply (Max) 16.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Si500D
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 40.079 MHz