Casa / Oscillators / 500DEBA83M3333ACHR
minImg
500DEBA83M3333ACHR
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
500DEBA83M3333ACHR
Descrizione:
XTAL OSC XO 83.3333MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10.7mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 36mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Function Enable/Disable
Series Si500D
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 83.3333 MHz