Casa / Oscillators / 500DLAC65M0000ACF
minImg
500DLAC65M0000ACF
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
500DLAC65M0000ACF
Descrizione:
XTAL OSC XO 65.0000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 1.9mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 16.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Si500D
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 65 MHz