Casa / Oscillators / 500SABA18M4320ACF
minImg
500SABA18M4320ACF
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
500SABA18M4320ACF
Descrizione:
XTAL OSCILLATOR XO SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10.7mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±250ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Series Si500S
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator MEMS
Frequency 18.432 MHz