500SHL0R9BSE
EXXELIA
Prodotto No:
500SHL0R9BSE
Produttore:
EXXELIA
Descrizione:
CAP CER 0.9PF 50V C0G/NP0 0402
In magazzino : 10000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 10
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series SH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) 0.020" (0.51mm)
Mfr EXXELIA
Capacitance 0.9 pF