Casa / TVS Diodes / 5.0SMLJ30AHE3-TP
minImg
5.0SMLJ30AHE3-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
5.0SMLJ30AHE3-TP
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 103A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 33.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V