Casa / Oscillators / 511BBA99M9960BAGR
minImg
511BBA99M9960BAGR
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
511BBA99M9960BAGR
Descrizione:
XTAL OSC XO 99.9960MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 99.996 MHz