Casa / Oscillators / 511FAA247M000CAG
minImg
511FAA247M000CAG
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
511FAA247M000CAG
Descrizione:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 247 MHz