Casa / Oscillators / 511QBAM400000AAG
minImg
511QBAM400000AAG
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
511QBAM400000AAG
Descrizione:
XTAL OSC XO 400.0000KHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 400 kHz