5151-DKF-0012
Cinch Connectivity Solutions Semflex
Prodotto No:
5151-DKF-0012
Descrizione:
CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 12"
In magazzino : 22
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Cable Type HP 190S
1st Connector N-Type Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector N-Type Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series DKT
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Cinch Connectivity Solutions Semflex
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style N-Type to N-Type
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 26 GHz