Casa / Oscillators / 515FBA135M000CAG
minImg
515FBA135M000CAG
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
515FBA135M000CAG
Descrizione:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Si515
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 135 MHz