516BAA000260BAG
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
516BAA000260BAG
Descrizione:
XTAL OSC VCXO 3.3V 6SMD
Guida per l'utente
Frequency - Output 2 -
Frequency - Output 3 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22 mA
Frequency - Output 1 148.35165MHz, 148.5MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Series Si516
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Height 0.052" (1.33mm)