Casa / Oscillators / 516N16025CTR
minImg
516N16025CTR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
516N16025CTR
Descrizione:
2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 16 MHz