Casa / Oscillators / 516N20010ITR
minImg
516N20010ITR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
516N20010ITR
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz