Casa / Oscillators / 520R15CA16M3677
minImg
520R15CA16M3677
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
520R15CA16M3677
Descrizione:
XTAL OSC VCTCXO 16.367667MHZ SNW
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V