Casa / Oscillators / 520R25DA16M3690
minImg
520R25DA16M3690
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
520R25DA16M3690
Descrizione:
XTAL OSC VCTCXO 16.3690MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Base Resonator Crystal
Frequency 16.369 MHz