Casa / Oscillators / 521T38425ITR
minImg
521T38425ITR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
521T38425ITR
Descrizione:
2.5mm x 2.0mm Surface Mount HCMO
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Standby (Power Down)
Series 521
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz