Casa / Oscillators / 525L32015CTR
minImg
525L32015CTR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
525L32015CTR
Descrizione:
3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series 525
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 32 MHz