Casa / Oscillators / 525L32025ITR
minImg
525L32025ITR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
525L32025ITR
Descrizione:
3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 32 MHz