Casa / Oscillators / 525M25015ITR
minImg
525M25015ITR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
525M25015ITR
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz