Casa / Oscillators / 525T38425ITR
minImg
525T38425ITR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
525T38425ITR
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz