Casa / Oscillators / 530CB13M9513DG
minImg
530CB13M9513DG
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
530CB13M9513DG
Descrizione:
XTAL OSC XO 13.9513MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 88mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 13.9513 MHz