Casa / Oscillators / 531KB50M0000DGR
minImg
531KB50M0000DGR
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
531KB50M0000DGR
Descrizione:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CML SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 108mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CML
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz