Casa / Oscillators / 535L32005GT5
minImg
535L32005GT5
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
535L32005GT5
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 3.5mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 535
Function -
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 32 MHz