LAPP
Prodotto No:
53806749
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE GLAND 3-5MM M12 S STEEL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$74.822
$74.822
10
$68.65935
$686.5935
25
$66.01854
$1650.4635
50
$63.81777
$3190.8885
100
$60.296785
$6029.6785
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.118" (3.00mm) |
| Thread Length | 0.256" (6.50mm) |
| Ingress Protection | IP68/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof; NEMA 1, 2, 4X, 6, 12 |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Stainless Steel |
| Thread Size | M12x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Includes | O-Ring |
| Series | SKINTOP® INOX-R |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | LAPP |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 53806 |
| Conduit Hub Size | - |