Casa / Attenuators / 53AS105-K10N3
minImg
53AS105-K10N3
Rosenberger
Prodotto No:
53AS105-K10N3
Produttore:
Rosenberger
Descrizione:
N TYPE ATTENUATOR
Guida per l'utente
Frequency Range 0 Hz ~ 10 GHz
Series N
Power (Watts) 5W
Attenuation Value 10dB
Package / Case N-Type In-Line Module
Mfr Rosenberger
Package Bag
Impedance 50 Ohms