Casa / Oscillators / 545ABA156M250ACG
minImg
545ABA156M250ACG
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
545ABA156M250ACG
Descrizione:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 153mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Ultra™ Si545
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz