Casa / Oscillators / 545BAA250M000ABG
minImg
545BAA250M000ABG
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
545BAA250M000ABG
Descrizione:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 121mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Function Enable/Disable
Series Ultra™ Si545
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 250 MHz