Casa / Oscillators / 550SF155M520DGR
minImg
550SF155M520DGR
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
550SF155M520DGR
Descrizione:
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±75ppm
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 108mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 155.52 MHz