Littelfuse Inc.
Prodotto No:
55140-3M-03-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR HALL DIGITAL WIRE LEADS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.393
$10.393
10
$8.31345
$83.1345
25
$7.69044
$192.261
100
$6.65114
$665.114
500
$6.235401
$3117.7005
1000
$5.81971
$5819.71
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Must Release | - |
| Must Operate | - |
| Termination Style | Wire Leads |
| Output Type | Digital |
| Product Status | Active |
| Series | 55140 |
| Type | Hall Effect Switch |
| Package / Case | Rectangular, Wire Leads |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 24V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Frequency | 10 kHz |
| Package | Box |
| Actuator Material | Magnet, South Pole |