5609-300-J
Fluke Electronics
Prodotto No:
5609-300-J
Produttore:
Fluke Electronics
Descrizione:
PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30
Guida per l'utente
Probe Length 11.811" (300.00mm)
Usage Liquids, Semi Solids
Plug Type -
Tip Type Immersion / Penetration, Rounded
Probe Material Inconel
Plug Color -
Product Status Active
Cable Insulation Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Series 5609
Probe Temperature Range -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C)
Type Temperature Probe
Mfr Fluke Electronics
Cable Length 72.000" (1828.80mm)