Casa / Oscillators / 565ACA204M800BCGR
minImg
565ACA204M800BCGR
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
565ACA204M800BCGR
Descrizione:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 83mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±40ppm
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 170mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Ultra™ Si565
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 204.8 MHz