Casa / Oscillators / 565ADA27M0000ACG
minImg
565ADA27M0000ACG
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
565ADA27M0000ACG
Descrizione:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 83mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±115ppm
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 170mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Ultra™ Si565
Function Amplitude Control
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V, 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 27 MHz