57-12D-6000-4
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
57-12D-6000-4
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 72W
In magazzino : 7
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Positive Center
Operating Temperature -
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Approval Agency cURus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension -
Product Status Active
Current - Output (Max) 6A
Series -
Power (Watts) 72 W
No Load Power Consumption -
Cord Length -
Region Utilized North America
Efficiency -
Voltage - Output 12V
Mfr NTE Electronics, Inc
Package Bag
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC