Casa / Oscillators / 570DBC000276DG
minImg
570DBC000276DG
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
570DBC000276DG
Descrizione:
XTAL OSC XO 167.331614MHZ CML
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 117mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Si570
Function Enable/Disable (Reprogrammable)
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V