Casa / Oscillators / 580N52002CTT
minImg
580N52002CTT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
580N52002CTT
Descrizione:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±200ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series 580
Type TCXO
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz