Casa / Oscillators / 581EL12805CTT
minImg
581EL12805CTT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
581EL12805CTT
Descrizione:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 9.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 581
Function Standby (Power Down)
Type TCXO
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz