Casa / Oscillators / 589R192X2ITT
minImg
589R192X2ITT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
589R192X2ITT
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 589
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 19.2 MHz