Casa / Oscillators / 591BG81M0000DGR
minImg
591BG81M0000DGR
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
591BG81M0000DGR
Descrizione:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 100mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 81 MHz