Casa / Oscillators / 591EC133M333DG
minImg
591EC133M333DG
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
591EC133M333DG
Descrizione:
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 125mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 133.333 MHz