5KP110CA-G
Comchip Technology
Prodotto No:
5KP110CA-G
Produttore:
Comchip Technology
Pacchetto:
R-6
Descrizione:
TVS DIODE 110VWM 177VC R6
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 28.25A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 122V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package R-6
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Package / Case R-6, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 110V