5KP20A-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
5KP20A-TP
Pacchetto:
R-6
Descrizione:
TVS DIODE 20VWM 32.4VC R6
In magazzino : 500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 22.2V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package R-6
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Package / Case R-6, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 20V