600S330JT250XT
American Technical Ceramics
Prodotto No:
600S330JT250XT
Descrizione:
CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 0603
In magazzino : 9607
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series ATC 600S
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.035" (0.89mm)
Mfr American Technical Ceramics
Capacitance 33 pF