601XR-36BLK
E-Z-Hook
Prodotto No:
601XR-36BLK
Produttore:
E-Z-Hook
Descrizione:
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Guida per l'utente
1st Connector Banana Plug, Single, Stackable
Stacking Method Front Stacking
Configuration Banana to Grabber, Hook
Current Rating (Amps) 4A
2nd Connector Mini Hook
Voltage - Rated 5000V (5kV)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings -
Series E-Z-MINI-HOOK™ XR
Type Patch Cord
Contents 1 Lead, Black
Mfr E-Z-Hook
Material - Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length 36.0" (914.40mm)