Casa / Crystals / 603-25-150JA4C8
minImg
603-25-150JA4C8
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
603-25-150JA4C8
Descrizione:
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) -
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series -
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 25 MHz