Casa / Oscillators / 636M3C050M00000
minImg
636M3C050M00000
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
636M3C050M00000
Descrizione:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz