Casa / Oscillators / 637L15362I3T
minImg
637L15362I3T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
637L15362I3T
Descrizione:
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 66mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 637
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 153.6 MHz