Casa / Oscillators / 637L31256C3T
minImg
637L31256C3T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
637L31256C3T
Descrizione:
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 66mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 312.5 MHz